Poczucie własnej wartości

Nagranie webinarium.

Chcemy opowiedzieć o różnych perspektywach patrzenia na poczucie własnej wartości. Pokażemy też narzędzia, które wynikają z tych perspektyw. Zajmiemy się poczuciem własnej wartości profesjonalistów, rodziców i dzieci.

Przyjrzymy się temu, co poczucie własnej wartości ma wspólnego z:

– z regulacją,
– z przekonaniami, które mamy na swój temat
– z umiejętnością dbania o siebie
– kompetencjami społecznymi.

Tematy, które poruszymy podczas webinarium:

  • czym jest poczucie własnej wartości i jak można je rozumieć?
  • po czym można poznać, że warto się przyjrzeć poczuciu własnej wartości?
  • co bywa mylone z poczuciem własnej wartości?
  • związek pochwał i ocen z poczuciem własnej wartości
  • poczucie własnej wartości a regulacja
  • poczucie własnej wartości specjalisty
Agnieszka Stein

Agnieszka Stein

Jestem psychologiem i autorką książek dla rodziców. Od 1999 roku udzielam indywidualnych konsultacji w sytuacjach wątpliwości wychowawczych, pomagam w rozpoznawaniu wyzwań rozwojowych i podpowiada, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje. Wspieram psychologów, terapeutów i nauczycieli w ich relacjach z dziećmi i rodzicami. Prowadzę warsztaty, superwizje i konsultacje. Pracuję w Bliskim Miejscu w Warszawie. Wspieram profesjonalistów w ramach projektu RB PRO (Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów).

Gosia Stańczyk

Gosia Stańczyk

Jestem psychologiem, mamą trojga dzieci. Wspieram rodziców i nauczycieli w poszukiwaniu wiedzy, narzędzi i sposobów na satysfakcjonujący, oparty na szacunku kontakt z dziećmi. Udzielam konsultacji psychologicznych w Bliskim Miejscu w Warszawie, prowadzę warsztaty dla rodziców, webinaria i superwizyjne spotkania dla nauczycieli. Jestem autorką książki „Rodzeństwo”. Piszę blog poświęcony sprawom rodzicielstwa i rozwoju: gosiastanczyk.pl